Game Details

Symulator wojny powietrznej

Zagraj w symulator wojny powietrznej , aby stanąć w kokpicie najskuteczniejszych cudów techniki czasu II Wojny Światowej.
Będziesz mógł wybierać z szerokiego wachlarza dostępnych samolotów, które w trakcie II Wojny Światowej wytrwale służyły lotnikom sił każdej ze stron starcia.
Twoja przydatność zostanie oszacowana na podstawie ofiarowanych ci punktów doświadczenia, które stanowią w rozgrywce walutę i umożliwiają wymianę elementów składowych samolotu lub zakup nowej maszyny.
Dla kompletnego sukcesu będziesz zobowiązany zatroszczyć się o przyrost umiejętności służącej ci ekipy lotników, która to rozwija się na bazie rozstrzygniętych bitew jak i osiągniętych po nich punktów doświadczenia.
Grając w symulator wojny powietrznej będziesz mógł postanowić, którą gałąź lotnictwa zechcesz wesprzeć swoją grą staniesz w kokpicie zwinnego myśliwca, czy przeprowadzisz taktyczne bombardowanie celów naziemnych?
Receptom na sukces jest również oddana współpraca z innymi, uczestniczącymi w bitwie lotnikami.
Więc nie czekaj ani minuty, wchodź do kokpitu i ruszaj na podbój przestworzy, dla chwały reprezentowanej przez Ciebie nacji.

No comments

Dodaj komentarz